Френч прес-пляшка портативний LUNCH RIGHT LR400

Акція!
Для перегляду натисніть на зображення

Цей продукт призначений для приготування кави, або чаю методом фільтрації. Все, що вам треба - засипати в пляшку бажану кількість меленої кави, або чаю, залити окропом, дати настоятися до бажаної міцності і, натискаючи на фільтр, відділити гущу від завареного напою. Напій зручно пити як безпосередньо з пляшки, так і наливши його в чашку. Без фільтру всередині пляшку можна використовувати для будь яких інших готових напоїв і води. 
Пляшка складається з двох основних частин, внутрішньої ємності та зовнішньої захисної. Для збереження всіх смакових властивостей напою, внутрішня ємність вироблена з міцного боросилікатного скла, а зовнішня, захисна, з якісного харчового пластику. Сітка-фільтр і стрижень фільтру - з неіржавної сталі.
Повітря між зовнішньою і внутрішньою колбами створює ефект термосу. Тому, якої б температури не був напій, від окропу до нуля градусів, вам буде комфортно і приємно тримати френч прес руками, а температура напою буде триматися протягом тривалого часу. Конструкція пляшки і пробки герметичні.
Якщо на природі, або на робочому місці ви надаєте перевагу не готовому напою, що годинами бовтається у термосі а свіжому, завареному у вас в руках чаю, або каві, цей продукт-для Вас!


Ціна: 450 грн. 400 грн.
Купити

Приготування напою

Контакти

Доставка

Ви можете замовити доставку у будь-яке відділення Нової Пошти. При замовленні на суму від 1000 грн, доставка-за наш рахунок.

Ми відправимо вибраний товар якнайшвидше, але не пізніше наступного після замовлення дня.

Також, Ви можете самостійно забрати і оплатити товар у пункті видачі за адресою, вказаною на сайті.

Товар необхідно попередньо замовити.