Набір LILAC S421 заварник 880мл+ 4чашки 150мл

Для перегляду натисніть на зображення

Набір складається з заварника проливного типу 880мл та 4 150мл чашок з термостійкого скла у пластиковій оправі, що робить їх стійкішими до розбиття і комфортнішими у використанні завдяки термоізолюючим властивостям матеріалу.

Одна з найновіших розробок у ряду заварників проливного типу.

Даний тип заварників дозволяє приготувати чаї, які розкривають свої властивості тільки протягом певного часу заварювання. Кладете необхідну кількість чаю у внутрішню ємність і заварюєте протягом необхідного часу (для кожного виду якісного чаю є рекомендований час настоювання)

Натиснувши кнопку ви зливаєте готовий напій у зовнішню ємність, після чого заливаєте заварку новою порцією окропу. Якісний зелений чай, або наприклад пуєр таким чином можна заварювати до 5-7 разів.

Також відмінним від решти є найнадійніший патентований механізм фільтрацїї напою, який в разі необхідності можна розібрати і зібрати.

Внутрішня частина заварника надійно фіксується у зовнішній колбі, тому немає потреби її виймати, щоб налити заварений чай у чашку.

Форма носика, виготовленої вручну зовнішньої колби виключає утворення крапель.

Напій фільтрується одним натисканням кнопки на кришці заварника.

Внутрішня частина виготовлена з харчового пластика без шкідливих домішок, що є абсолютно хімічно нейтральним до температури +127 градусів.

Фільтр із харчової нержавіючої сталі 304 з дуже дрібними рівномірно розташованими отворами, що виключають потрапляння твердих часток заварки у готовий напій.

Термостійке скло стійке витримує будь-які перепади температури води від крижаної до окропу.

Продукція має всі необхідні європейські сертифікати і пройшла всі необхідні випробування.

Має якісну подарункову упаковку.

В наявності три кольори-чорний, сірий, оливковий.

 

 


Ціна: 650 грн.
Купити

 

 

Контакти

Доставка

Ви можете замовити доставку у будь-яке відділення Нової Пошти. При замовленні на суму від 1000 грн, доставка-за наш рахунок.

Ми відправимо вибраний товар якнайшвидше, але не пізніше наступного після замовлення дня.

Також, Ви можете самостійно забрати і оплатити товар у пункті видачі за адресою, вказаною на сайті.

Товар необхідно попередньо замовити.